1. Společnost
 2. Novinky
 3. Hilux GR SPORT

OBJEVTE NOVÝ HILUX GR SPORT

LEGENDA V NOVÉ PODOBĚ

Kultovní vůz, který je symbolem neporazitelnosti již od roku 1968, se nyní pyšní ještě výraznějším vzhledem. Seznamte se s novou Toyotou Hilux GR SPORT.
GR SPORT je samostatnou kapitolou, která přináší sportovní design a obohacující dynamiku do výkonné a schopné modelové řady Hilux.
Hilux GR SPORT zhmotňuje atraktivní styl a neporazitelnou sílu. Tak vypadá pravý dříč mezi pick-upy, se kterým je i zábava.
 • Vzhled, který nezapadne

  Hilux GR SPORT se svým jedinečným stylem, jehož předobrazem byly vozy závodního týmu TOYOTA GAZOO Racing, je prohlášením sám o sobě. Jedinečný vzhled mu dodává černá mřížka chladiče s nepřehlédnutelným nápisem Toyota, 17" litá kola GR SPORT v černém dvoutónovém provedení a černé lemy kolem podběhů kol. Uvnitř zaujmou sedadla čalouněna Alcantarou v kombinaci s kůží v designu GR SPORT, jakož i akcenty v nápadné červené nebo dekoru uhlíkových vláken a loga GR SPORT, dodávající vašim výpravám ještě sportovnější nádech.
 • Schopnosti, které uspokojí každého dobrodruha

  Hilux GR SPORT se díky jedinečným konstrukčním prvkům hravě a stylově vypořádá s jakýmkoli terénem. Do světa rallye dávají nahlédnout markantní jednoplášťové tlumiče v červeném provedení a přední vinuté pružiny pro ostřejší řízení, agilní jízdní chování a vyšší pohodlí, ať se již chystáte zdolávat dlouhé dálniční trasy, nebo drsný terén. Naftový motor 2,8 litru se suverénním výkonem 204 koní a točivým momentem 500 Nm nabízí v dané třídě špičkové dynamické parametry i nízkou spotřebu.
 • Styl bez kompromisů

  V případě stylové Toyoty Hilux GR SPORT není prostor ke kompromisům v otázkách schopností. Díky zachování pozoruhodného užitečného zatížení 1 tuny a tažné kapacity 3,5 tuny, jako u zbytku modelové řady, se hravě vypořádáte s jakýmkoli nákladem. K ruce vám je ručně ovládaný systém pohonu 4x4 a celá řada asistenčních systémů pro jízdu v terénu ke zdolání těch nejzáludnějších částí vašeho dne. Hilux GR SPORT s funkcí auto LSD, asistentem rozjezdu do kopce a aktivní kontrolou trakce vás zkrátka nikdy nezklame.
 • Mimořádná kvalita kabiny

  Zvenčí drsný, uvnitř pohodlný. Hilux GR SPORT hladce vyvažuje pracovní nároky s požadavky na uživatelský komfort. 8" obrazovka systému Toyota Touch® 2 zprostředkuje celou řadu multimediálních funkcí. Zábavu i konektivitu na palubě garantuje podpora Apple CarPlay® a Android Auto®, stejně tak jako systém ozvučení JBL s technologií Harman CLARi-Fi. S balíčkem bezpečnostních funkcí a pokročilých systémů na podporu řízení Toyota T-Mate je o vás vždy postaráno, ať vás již dobrodružství zavede kamkoli.
 • Otestován na samotných hranicích možností

  Od impozantních písečných dun až po údolí lemovaná hrozivými balvany: kultovní Rallye Dakar je tou nejnáročnější zkouškou, která spolehlivě prověří kvalitu, výdrž i spolehlivost každého vozidla. Hilux dokládá svoji pověstnou houževnatost v podmínkách, kde je důvěra otázkou bytí a nebytí. Zbrusu novou Toyotu GR DKR Hilux, našeho vyzyvatele pro rok 2022, uvádíme s jediným cílem: zvítězit. Opět. Hilux GR SPORT je podobně jako sesterský model zkonstruován a otestován v nejextrémnějších podmínkách světa a je postaven jako žádný jiný  pick-up na trhu.

HILUX VE SVÉ KOMFORTNÍ ZÓNĚ