1. Společnost

KARIÉRA - SERVIS

Přípravář nových vozů - Průhonice

Co Vás na této pozici čeká?

  • příprava nových vozů pro prodej
  • bude mít zodpovědnost za to, aby každé vozidlo opouštělo naše prostory dle požadavků zákazníka
  • čeká Vás spolupráce s kolegy z prodeje i s kolegy z dílny a skladu

Jakou o Vás máme představu?

  • při práci jste precizní a pečlivý
  • zvládáte pracovat samostatně i v týmu
  • práce na pc Vám není cizí
  • zkušenost v oblasti přípravy vozidel je výhodou, nikoliv podmínkou
  • zajímáte se o automobily a jejich technologie

Co Vám za to nabízíme?

  • zaměstnání ve stabilní nadnárodní společnosti
  • moderní pracovní prostředí a přátelský tým
  • odborná školení
  • mobilní telefon
  • zvýhodněný tarif pro Vás i pro rodinné příslušníky
  • 5 týdnů dovolené, Sick Days
  • možnost se stravovat na pracovišti
  • skvělou práci pro milovníky aut

Datum aktualizace inzerátu: 12.6.2024

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis na uvedenou e-mailovou adresu: kariera@tsusho.cz

Garanční technik/technička - Průhonice

  • Příjem zakázek a jejich zpracování
  • Řízení procesu servisních zakázek
  • Zajištění administrativní agendy každého případu
  • Plánování a kalkulace oprav havarovaných/poškozených vozidel
  • Poradenství pro zákazníky servisu
  • Předání vozidla a předvedení opraveného vozu

Jakou máme o Vás představu?

  • Máte zkušenosti z oboru
  • Ovládáte základy práce na PC
  • Nečiní Vám potíže pracovat v týmu
  • Máte dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
  • Jste člověk pracovitý, spolehlivý a bezúhonný

  • Zaměstnání ve stabilní nadnárodní společnosti
  • Moderní pracovní prostředí a přátelský tým
  • Dlouhodobou perspektivu
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Odborná školení
  • Mobilní telefon (zvýhodněný tarif i pro rodinné příslušníky)
  • Skvělou práci pro milovníky aut
  • 5 týdnů dovolené a 3 dny Sick days navíc

Recepční - Průhonice

Co vás čeká?

  • Budete mít na starosti zajištění plynulého chodu recepce - přivítáte naše zákazníky, návštěvy a připravíte jim příp. kávu a občerstvení
  • Vyřídíte příchozí telefonní hovory a přesměrujete na správné kolegy
  • Čeká vás zajištění odeslání a příjem pošty a další jednoduché administrativní úkony
  • Čas od času obvoláte zákazníky pro získání zpětné vazby
  • Pečovat budete nejen o zákazníky, aby se u nás cítili jako doma, ale stejně tak i o showroom
  • Pracovní doba se střídá, buď pracujete 8.00 -16.30 nebo 10.30-19.00

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • Příjemné vystupování a úsměv na tváři
  • Komunikativnost, pečlivost a spolehlivost
  • Znalost základních administrativních postupů a schopnost pracovat s PC – MS Windows, MS Office (hlavně Outlook a Excel)
  • Komunikativní znalost AJ

Co vám můžeme nabídnout?

  • Zajímavou práci a příjemné pracovní prostředí v partě nadšených lidí, kteří se točí okolo aut a inovací
  • 5 týdnů dovolené a navíc 3 Sick Days
  • Zvýhodněné volání pro vás a vaši rodinu
  • Pozornost od firmy při příležitosti Vánoc a Vašich narozenin