1. Objevte Toyotu
  2. TOYOTA GAZOO Racing
  3. Toyota GR Supra
  4. Specifications
  5. Cockpit

KOKPIT

Kokpit nové Toyoty GR Supra, inspirovaný provedením kabin závodních monopostů, staví řidiče do středu dění. Nastavitelné boční polštáře sedadel a propracované kolenní opěrky skýtají potřebnou oporu při rychlém projíždění zatáček, zatímco digitální přístrojový štít a projekční displej zřetelně zobrazuje rychlost, informace infotainmentu a navigace přímo v zorném poli řidiče.
  • ASYMETRICKÝ STŘEDOVÝ PANEL

    Asymetrický středový panel v kabině nové Toyoty GR Supra tvoří jasný dělicí prvek mezi útulným kokpitem řidiče a poněkud otevřenějším prostorem pro spolujezdce. Na středovém panelu se hrdě tyčí ovládací panel klimatizace s dotykovými spínači a pamětí pro snadné ovládání; o něco výše je upevněn 8,8" centrální displej multimédií. Ten lze ovládat buďto jako dotykovou obrazovku nebo pomocí otočného prvku.

  • AKTIVNÍ AKUSTICKÝ SYSTÉM

    Nová Toyota GR Supra nabízí akustický systém 'Active Sound Design' se dvěma volitelnými režimy akustického doprovodu podle momentální nálady řidiče. Režim Normal pro běžné cestování zprostředkuje tichou a kultivovanou jízdu pro dokonalé zakončení náročného dne, zatímco režim Sport vydává při podřazování opojné vysoké tóny třaskání a chraplání, inspirované závodními vozy.