1. Nová auta
  2. Již brzy
  3. Camry
Vybroušené inovace

Představujeme novou Toyotu Camry

Suverénní energie v každé zatáčce

Toyota Camry nastoluje nový standard pro kategorii sedanů. Svým aerodynamickým zevnějškem společně s prostornou kabinou dává na odiv ryzí eleganci. Camry s mimořádnými jízdními schopnostmi a nízkou spotřebou, poháněná hybridním pohonem Toyota páté generace, přináší radost za volantem.

hybridními inovacemi
pro novodobé řidiče
sofistikovanost
technologie od Toyoty
Jízdní schopnosti budoucnosti
Cesta vpřed s hybridním pohonem
Za volantem nové Camry objevíte nekonečnou radost spojenou s vylepšeným hybridním pohonem, který přináší prakticky okamžitou odezvu, agilní jízdní chování a pocit celkové lehkosti. Zakuste příjemné zrychlení v kombinaci s příjemným zvukem, nižší spotřebou paliva a emisemi.

Jízda, která vás nenechá chladnými

Hybridní pohon páté generace zpříjemňuje řízení svým okamžitým zrychlováním, vyšším výkonem a nižší spotřebou pro hladší a tišší jízdu.

Jízdní schopnosti o úroveň výše

Vychutnejte si vyšší výkon v kombinaci s nižší spotřebou paliva a emisemi. Stejně jako bleskově reagující brzdy pro sebejistou regulaci rychlosti.

Styl v pohybu
Nepřehlédnutelná energie a krása
Nádherně navržený exteriér Camry je od pohledu dynamický díky tvaru připomínajícímu žraloka kladivouna a nízké elegantní karoserii. Spojuje sportovní charakter se sofistikovaností. Design podtrhují nové štíhlé a ostře řezané světlomety.

Dynamický design vnějšku vozu

Osobité křivky Camry definují elegantní a energické tvary karoserie vozu se svažující se střechou pro nezaměnitelný sebejistý postoj.

Kultivovaný výraz

Detaily exteriéru, které jsou elegantně začleněné do rafinované siluety vozu opticky protahují přední i zadní převis a podtrhují unikátnost karoserie typu sedan.

Moderní vnitřní prostor
Sofistikovanost vytvořená pro vaše pohodlí
Kultivovaný interiér Camry spojuje praktický design s exkluzivním stylem ve prospěch uvolněné atmosféry a vzdušnosti. Při každém usedání do vozu se můžete těšit na sladěné dekorativní povrchy a materiály společně s nejmodernějšími technologiemi bezpečnosti, připravenými vždy přispěchat na pomoc.

Elegantní interiér s luxusními prvky výbavy

Z provedení interiéru vyzařuje špičkové řemeslné zpracování, od prémiového přístrojového panelu až po stylový displej multimediální soustavy.

Pohodlná a prostorná kabina

Velký zavazadelník skýtá spoustu místa ke každodennímu využití, zatímco k vašemu pohodlí přispívá luxusní čalounění sedadel.

Intuitivní technologie
Chytré cestování
Multimediální systém Toyota Smart Connect napomáhá k hladkému průběhu každé cesty. Nechte se vést až do cíle pomocí chytrého telefonu s aplikací MyToyota. Nebo sáhněte po vylepšeném audiu či multimediální jednotce s ještě více praktickými funkcemi.

Vše důležité na první pohled

12,3" plně digitální přístrojový štít je nastavitelný podle potřeby a zobrazuje všechny důležité informace na jednom místě.

Objevte nejnovější multimediální systém od Toyoty

12,3" displej podporuje technologie Apple CarPlay a Android Auto, cloudovou navigaci v reálném čase, hlasové ovládání, digitální klíč a služby poskytované na dálku.

Informujte mě
Dozvíte se vše jako první
Dynamicky tvarovaná Camry překypuje energií a skýtá prostorný interiér pro ničím neředěnou radost z cestování. Jste připraveni vyrazit na cestu? Zaregistrujte se zde k odběru nejnovějších informací.