1. Nová auta
  2. Hybrid pohon
  • INTELIGENTNĚ ELEKTRIFIKOVANÉ

    Corolla Hatchback staví na bohatém dědictví Toyoty v oblasti inovací a dokonalosti plně hybridního pohonu, aby poskytla zážitek z jízdy s bezkonkurenční zábavou a účinností. Její pohonné ústrojí s automatickým dobíjením pro mimořádné pohodlí kombinuje neúnavný výkon zážehového motoru s čistým a výkonným elektrickým pohonem v jednom řešení bez kompromisů s nízkými emisemi.

Pohodlně a pod kontrolou

Jízda je radostí, vytříbená ovladatelnost Corolly Hatchback vylepší každou jízdu s naprostou kontrolou a vysokou úrovní sebevědomí řidiče. Jízdní komfort je vynikající na každém druhu povrchu vozovky díky tuhé konstrukci karoserie.

Potěšení z ovladatelnosti

Agilní, citlivá a s neutrálním vyvážením v zatáčkách, Corolla se vyznačuje lehkým a přímým systémem řízení a vyladěným odpružením vpředu i vzadu. Výsledkem je intuitivní spojení mezi vozem a řidičem. Otáčejte volantem a reakce Corolly jsou okamžité a přirozené, pro obohacující a bezpečný zážitek z jízdy.

S elektřinou bez stresu

Plně hybridní systém páté generace modelu Corolla Hatchback je náš dosud nejpokročilejší. Ovládáním se neliší se od běžného vozidla, ale nabízí nejlepší spotřebu paliva a nízké emise, aniž byste se museli starat o dojezd na akumulátor. Tankujte jako obvykle, a protože hybridní vozy Toyota jsou samonabíjecí, nevyžadují připojení do zásuvky.