Přihlaste se k odběru novinek o nové Toyotě Prius. Získejte nejnovější zprávy a nabídky jako první přímo do vaší schránky. Stylový, inovativní, propojený – průkopnické jméno Prius je připraveno na novou éru.

Povězte nám něco o sobě

Upozornění na ochranu soukromí

Upozornění na ochranu soukromí: Toyota Central Europe – Czech s.r.o., Bavorská 2662/1, 155 00 Praha 5, Česká republika a Toyota Motor Europe NV/SA (“TME”), Avenue du Bourget / Bourgetlaan 60, 1140 Brusel, Belgie, budou shromažďovat vaše osobní údaje (viz odkaz níže) za účelem vyřizování vašich žádostí o přihlášení k newsletteru, předváděcí jízdu, cenovou nabídku, katalog, schůzku nebo jakékoli další informace o produktech, službách či aplikacích Toyota/Lexus). Tyto osobní údaje budeme používat výhradně k vyřizování vašich požadavků a...

k následné komunikaci. Vaše osobní údaje nebudeme sdílet s žádnou další společností, s výjimkou případů, kdy vaše požadavky může vyřídit vámi vybraný autorizovaný prodejce/servis. Klepnutím sem vyberete autorizovaného prodejce/servis. Kromě výše uvedených pravidel je třeba si přečíst i Pravidla pro zpracování osobních údajů, kde naleznete obecný popis forem zpracování vašich osobních údajů. Přihlášením k newsletteru potvrzujete, že jste si Pravidla se zpracováním osobních údajů přečetli a souhlasíte s nimi. Přejděte prosím na následující odkaz Pravidla pro zpracování osobních údajů.

Upozornění na ochranu soukromí

Upozornění na ochranu soukromí: Toyota Central Europe – Czech s.r.o., Bavorská 2662/1, 155 00 Praha 5, Česká republika a Toyota Motor Europe NV/SA (“TME”), Avenue du Bourget / Bourgetlaan 60, 1140 Brusel, Belgie, budou shromažďovat vaše osobní údaje (viz odkaz níže) za účelem vyřizování vašich žádostí o přihlášení k newsletteru, předváděcí jízdu, cenovou nabídku, katalog, schůzku nebo jakékoli další informace o produktech, službách či aplikacích Toyota/Lexus). Tyto osobní údaje budeme používat výhradně k vyřizování vašich požadavků a k následné komunikaci. Vaše osobní údaje nebudeme sdílet s žádnou další společností, s výjimkou případů, kdy vaše požadavky může vyřídit vámi vybraný autorizovaný prodejce/servis. Klepnutím sem vyberete autorizovaného prodejce/servis. Kromě výše uvedených pravidel je třeba si přečíst i Pravidla pro zpracování osobních údajů, kde naleznete obecný popis forem zpracování vašich osobních údajů. Přihlášením k newsletteru potvrzujete, že jste si Pravidla se zpracováním osobních údajů přečetli a souhlasíte s nimi. Přejděte prosím na následující odkaz Pravidla pro zpracování osobních údajů.

Přihlášením se k odběru novinek dávám souhlas se zpracováním osobních údajů ve smyslu Pravidel pro zpracování osobních údajů.